Telefon

+48 507 095 067

Email

dorota.czajkowska@dcc-consulting.pl

Godziny pracy

Pon.- Pt. : 09:00 - 17:00

FRIS®

Styl Myślenia FRIS®

Wykorzystanie narzędzia FRIS może być przydatne w kontekście zarządzania zespołem, rozwoju osobistego, radzenia sobie z konfliktami, a także w procesach rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy. Pomaga ono lepiej zrozumieć różnice indywidualne w podejściu do pracy i interakcji międzyludzkich.

FRIS®, czyli Frisian Integral Scale

opiera się na założeniu, że ludzie myślą w różny sposób, co ma wpływ na ich podejmowanie decyzji, podejście do problemów, a także preferowane metody rozwiązywania problemów. W badaniu FRIS stosuje się 11 stylów myślenia, które obejmują różne aspekty sposobu, w jaki jednostka przetwarza informacje i podejmuje decyzje. Przykładowe style myślenia w FRIS to logiczny, obiektywny, empatyczny, kreatywny, harmonijny itp.

Zamów badanie FRIS®

DCC Consulting - online

Po badaniu otrzymasz raport

Wykorzystanie narzędzia FRIS może być przydatne w kontekście zarządzania zespołem, rozwoju osobistego, radzenia sobie z konfliktami, a także w procesach rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy. Pomaga ono lepiej zrozumieć różnice indywidualne w podejściu do pracy i interakcji międzyludzkich

FRIS® indywidualnie

to okazja do przyjrzenia się temu, jak bardzo naturalny styl myślenia wpływa na Twój sposób zachowania, komunikowania się, podejmowania decyzji.

FRIS® dla zespołów

Odkryj naturalny potencjał Twojego zespołu i uzyskaj efekt synergii, łącząc w działaniu osoby o różnych stylach myślenia

Zamów badanie FRIS®

Wypełnij formularz

    Jaki jest wynik? 6 + 3